UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jawamwójtaniewybierałem - I wszędzie powtarzane te same slogany, że niszczona bażantarnia, że obwodnica, że las miejski. Planowana droga nawet nie zahacza o tą prawdziwą wielką Bażantarnię. Wszyscy co piszą, że przez tę drogę zniszczy się las, nie mają kompletnie pojęcia, jak wielki to jest las, gdzie się zaczyna i gdzie kończy, a jedynym ich wyjściem do Bażantarni jest polana z wiatami i tłoczenie piwska przy ognisku.
Ploterek