54
09.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@ArturPytliński - "Będziemy też obserwowali, jak odciąży się 13 Pułku, to będzie taki pierwszy nasz próbnik" - Pseudo przekierowanie ruchu z Bema spowoduje korek na zjeździe Bema w Saperów przy pętli tramwajowej - pas zjazdowy krótki, 3-4auta i piąte blokuje ruch na Bema. Miejsca brak na wydłużenie zjazdu. Nieświadomie "sprytny" plan miasta na szybsze budowanie ulicy Wschodniej wariant3 - tworząc kolejne zatory na Bema. Jeszcze wspomnicie moje słowa.
Zator Zjazd Bema w Saperów (2025.04.10)
Panowie na sesji Rady mówiłem że kwestia Wschodniej jest jednym z tematów które warto byłoby połączyć z Referendum w sprawie ośrodka dla imigrantów czy kierunkami w których Elbląg ma się rozwijać. Prezydent woli konsultacje - jego wola. Moim zdaniem jest jasne że końcowy plan inwestycji trzeba pokazać jak tylko powstanie ja jestem za wariantem Pana Bocheńskiego tunel ale uważam że docelowo tunel lub wiadukt powinien lecieć do Królewieckiej być może przez Szpital Wojewódzki Konsultacje mi się podobały ale o ile pojawią się kolejne głosy oponie i uwagi jestem za. Argumenty i pomysły NE zostały wyśmiane ale może się zrehabilitują i powiedzą w końcu coś z sensem....
MariuszLewandowski-Fc (2025.04.10)

info

1  
  0
"Będziemy też obserwowali, jak odciąży się 13 Pułku, to będzie taki pierwszy nasz próbnik" - Prezydencie pseudo przekierowanie ruchu z Bema spowoduje korek na zjeździe Bema w Saperów przy pętli tramwajowej - pas zjazdowy krótki, 3-4auta i piąte blokuje ruch na Bema. Miejsca brak na wydłużenie zjazdu. Nieświadomie "sprytny" plan miasta na budowanie ulicy Wschodniej w najszybszym i najtańszym wariancie3 - tworząc kolejne zatory na Bema. Jeszcze wspomnicie moje słowa.
Zator Zjazd Bema w Saperów (2025.04.10)
@Zator Zjazd Bema w Saperów - Kolego jest ulica Wyżynna która biegnie po drodze gruntowej wzdłuż działek i to ona rozładuje korki - sam zobaczysz że będzie tam jechał sznur samochodów bo jak piszesz nawet prawoskręt przy pętli tramwajowej niewiele da. Jest jeszcze osiedle przy dawnej rozlewni wód gazowanych które można by było skomunikować z Ułańską lub Czarnieckiego. Cały ten rejon miasta jest mocno zapomniany bo to domki jednorodzinne i ludzie cenią tam ciszę jaką mają. Ale możliwości są....
MariuszLewandowski-Fc (2025.04.10)
@ooo - Nie przeciwko budowie ale za konsultacjami... rozumiesz różnicę ? Ja jestem za Referendum jak pisąłem w paru sprawach w tym w sprawie Wschodniej. To wybór metody podejmowania decyzji w Elblągu... Prezydent woli podejmować je sam ale po konsultacji a je wolę zebyśmy decydowali wspólnie w Referendum. Mylisz siłę głosu z metodą liczenia tych głosów
MariuszLewandowski-Fc (2025.04.10)
Zaczęliście to skaczcie. Jesteśmy mistrzami w budowaniu dróg do nikąd.
Kolena ślepa ulica? (2025.04.10)

info

3  
  0
Dziękuję za twój wpis. Pokazał jasno kto najgłośniej krzyczy za zniszczeniem Bażantarni. Której grupie społecznej najbardziej zależy. I nie przejmuj się wykształcenie rzecz nabyta.
Luigi (2025.04.10)

info

0  
  0
Dlaczego usuwacie komentarze??? Jakim prawem usuwacie komentarze wyrażające opinię?? Chyba nie od tego jesteście?????
(2025.04.10)

info

3  
  1
Pseudo obwodnica ślepa. Wydane pieniądze i dalej problem, projekt który powinien być już rozwiązany w trakcie realizacji. Teraz jak zwykle :róbmy, a potem się zobaczy i jakoś to będzie.
(2025.04.10)

info

1  
  1
Prezydencie, O D W A G I !!!!!
nygus (2025.04.10)

info

2  
  0