Wybrany wątek opinii
Łapy precz od Bażantarni! Projekt wschodnia nalezy jak najszybciej zaniechac a odpowiedzialnych za wybetonowanie obecnego odcinka do lesniczowki ukarac za niegospodarnosc na minimum 10 lat odsiadki. Ludzie kto to widział prowadzic ruchliwa obwodnice przez ten piekny las miejski. We lbach sie tym POwcom POprzewracało!
Do moderacji
Odpowiedz
15
33
@Jawamwójtaniewybierałem - Psychiatrzy w Elblągu przyjmują także prywatnie.
Do moderacji
Odpowiedz
22
3
@Jawamwójtaniewybierałem - Ech, ty sam jesteś obwodnica a skoro udziału w wyborach nie bierzesz to zamilknij bo nie masz moralnego prawa zabierać głosu
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
@Jawamwójtaniewybierałem - a ty jak długo siedzisz pisowski prowokatorze?
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@Jawamwójtaniewybierałem - I wszędzie powtarzane te same slogany, że niszczona bażantarnia, że obwodnica, że las miejski. Planowana droga nawet nie zahacza o tą prawdziwą wielką Bażantarnię. Wszyscy co piszą, że przez tę drogę zniszczy się las, nie mają kompletnie pojęcia, jak wielki to jest las, gdzie się zaczyna i gdzie kończy, a jedynym ich wyjściem do Bażantarni jest polana z wiatami i tłoczenie piwska przy ognisku.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1