UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kłamiesz! Podejdź bokiem żółtym szlakiem wzdłuż góry Chrobrego, zejdź dalej żółtym w kierunku leśniczówki dochodzisz do betonu i pętli z asfaltu droga będzie szła od tej pętli w lewo przecinając żółty szlak to była trasa zawodów biegów ultra wysoczyzna a także licznych zawodów MTB. Władze miasta mają to gdzieś, zniszczą ten kawał bażantarni i zrobię wszystko aby ich odwołać. Prezydent i rada miejska do obalenia.
Norek