Wybrany wątek opinii
Jak budowano trasę S7 też mnustwo ludzi marudziło i narzekało a teraz kożystają z tej trasy z zadowoleniem.
Do moderacji
Odpowiedz
40
20
"Mnustwo" i "kożystają"! O braku przecinka nie wspomnę. Brawo! Wspaniale! Kilku polonistów, właśnie odebrało sobie życie...
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Słownik ortograficzny jest też w necie, polecam używać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0