Wybrany wątek opinii

Jak budowano trasę S7 też mnustwo ludzi marudziło i narzekało a teraz kożystają z tej trasy z zadowoleniem.
(2025.04.09)
"Mnustwo" i "kożystają"! O braku przecinka nie wspomnę. Brawo! Wspaniale! Kilku polonistów, właśnie odebrało sobie życie...
(2025.04.09)
Słownik ortograficzny jest też w necie, polecam używać.
(2025.04.09)
Powrót do komentarzy