Wybrany wątek opinii

Missan a Wróblewski to dwa światy. Przypominacie sobie, jak Wróbel argumentował. Masakra
(2025.04.09)
To jest dokładnie to samo tylko kolor opakowania zmienili a w środku ta sama zgnilizna. Nawet ten sam sterownik w postaci motorówki.
Lustfer (2025.04.10)
Powrót do komentarzy