UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kłamiesz! Podejdź bokiem żółtym szlakiem wzdłuż góry Chrobrego, zejdź dalej żółtym w kierunku leśniczówki dochodzisz do betonu i pętli z asfaltu droga będzie szła od tej pętli w lewo przecinając żółty szlak to była trasa zawodów biegów ultra wysoczyzna a także licznych zawodów MTB. Władze miasta mają to gdzieś, zniszczą ten kawał bażantarni i zrobię wszystko aby ich odwołać. Prezydent i rada miejska do obalenia.

Norek

Anuluj