Wybrany wątek opinii
Do Bażantarni droga nie wchodzi, granicy PKWE nie przekracza, to nie jest żadna obwodnica, a normalna, wąska, jednojezdniowa droga dla samochodów osobowych. Do tego przecięcia szlaku żółtego nie będzie bo droga pójdzie przekopem albo zostanie nakryta, żeby można było górą jeździć rowerem czy też chodzić piechotą bez kontaktu z autami. Także, budować.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Kłamiesz! Podejdź bokiem żółtym szlakiem wzdłuż góry Chrobrego, zejdź dalej żółtym w kierunku leśniczówki dochodzisz do betonu i pętli z asfaltu droga będzie szła od tej pętli w lewo przecinając żółty szlak to była trasa zawodów biegów ultra wysoczyzna a także licznych zawodów MTB. Władze miasta mają to gdzieś, zniszczą ten kawał bażantarni i zrobię wszystko aby ich odwołać. Prezydent i rada miejska do obalenia.
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
@Norek - powiem tak. GÓRA CHROBREGO to nie jest bażantarnia!!!!
nigdy nie była i nie będzie. Jeszcze jedno jeżeli ta droga będzie się dalej opóźniać i dojdzie do tragedii po tamtej stronie miasta to cała ta banda obrońców bażantarni Nowy elbląg trafi przed sąd po kolei z nazwisk !!!
Jest opinia szpitala straży i policji. droga jest niezbędna.... Góra Chrobrego to nieużytek, a do bażantarni wszyscy jeżdżą i tak samochodami!!więc skończcie gadać te głupoty!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
0