UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Norek - powiem tak. GÓRA CHROBREGO to nie jest bażantarnia!!!! nigdy nie była i nie będzie. Jeszcze jedno jeżeli ta droga będzie się dalej opóźniać i dojdzie do tragedii po tamtej stronie miasta to cała ta banda obrońców bażantarni Nowy elbląg trafi przed sąd po kolei z nazwisk !!! Jest opinia szpitala straży i policji. droga jest niezbędna.... Góra Chrobrego to nieużytek, a do bażantarni wszyscy jeżdżą i tak samochodami!!więc skończcie gadać te głupoty!!!!!

budować olać Nowy Eg

Anuluj