Wybrany wątek opinii

Kto pisze te komętarze w godzinach pracy? Za robotę się wziąć a wy jak za ko. uny czy się stoi zy się lerzy kasa w budżetówce się nalerzy.
(2025.04.09)
Edukację skończyłeś na pierwszej klasie nieuku?
(2025.04.09)
Jesteś jak cymbał udający mądrale. Zlanazłem właśnie drugie zero w pis, a wiesz co oznaczają dwa zera?
(2025.04.09)
"Komętarze", "nalerzy"... Słów brak by to "skomętować"...
(2025.04.09)
Powrót do komentarzy