Wybrany wątek opinii
Kto pisze te komętarze w godzinach pracy? Za robotę się wziąć a wy jak za ko. uny czy się stoi zy się lerzy kasa w budżetówce się nalerzy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
Edukację skończyłeś na pierwszej klasie nieuku?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Jesteś jak cymbał udający mądrale. Zlanazłem właśnie drugie zero w pis, a wiesz co oznaczają dwa zera?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
"Komętarze", "nalerzy"... Słów brak by to "skomętować"...
Do moderacji
Odpowiedz
2
0