A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zrezygnujcie z auta a potem wstrzymujcie nowe drogi, przybywa aut czego następstwem są nowe drogi i parkingi, to konieczność
Na druga edycje konsultacji spolecznych w sprawie "obwodnicy" przyszło moze 30 osob z czego polowa to krzykacze. Potwierdzilo to jedynie mojej przypuszczenia, ze miasto zorganizowalo takie konsultacje tylko po to, zeby oficjalnie przepchnac swoj pomysl - pomysl poprzedniego prezydenta, ktory wywolal protesty mieszkancow Elbląga.10 krzykaczy, ktorzy nie maja zadnego argumentu poza tym, ze sa to warianty tansze sa wiekszoscia mieszkancow Elblaga. Krzykacze nie chcieli dac do glosu innym
Kto personalnie jest Nowy Elbląg ? elbląska odmiana PiS / konfederacji ?
Dla mnie wiedzą dobrze, że ich wersja nie przejdzie z przyczyn technicznych i finansowych. Robią to tylko po to by opóżnić / nie dokonczyć Obwodnicy.
Popieram tego co to napisał : Róbcie róbcie szybko budujcie, im więcej konsultacji tym gorzej, wariant przedstawiony w poprzednim artykule jest najlepszy, nie patrzcie na malkontentów i przygłupów, budować i to jak najszybciej!!!dodam jeszcze jak trzeba wywłaszczać a tych co blokują budowy przesiedlać przymusowo
@yaris! - Ciebie przesiedlić pierwszego. Najlepiej do Pcimia.
Był POrt - a teraz jest ulica Wschodnia i tak z roku na rok... - a zanim będzie to czy to - to w Elblągu będzie/zostanie może z osiem tys mieszkańców i już nie będzie potrzebne ani to ani to. Bo kto młodszy i mądrzejszy już jest daleko stąd.
@Jak najdalej stąd. - Ale też tchórze pozostaną, pozostajesz prawda? Wiek niczego nie przesądza, zawsze byłeś stary/a? Ale POdobni tobie tylko PiSzeć potrafią bez sensu.
Brawa dla pana Prezydenta za gotowość do konsultacji, trzeba wybrać najbardziej optymalny wariant budowy. Najłatwiej tak na rympał wyciąć las, zniszczyć to co uchroniliśmy do tej pory przed zniszczeniem, degradacją, z czego jako elblążanie jesteśmy dumni i z czego tak chętnie korzystamy. Bażantarnia wymaga ochrony, wszyscy z niej korzystamy i wszyscy mamy prawo wypowiedzieć się w sprawie „obwodnicy”. Popieram Nowy Elbląg.
Drogę trzeba budować szybko, ale z głową i nie byle jak, byle tanio. Nie niszczcie nam Bażantarni. Te tereny były cenne przyrodniczo jeszcze zanim przyszła tu ta cała nowoczesność. Kto w takim miejscu postawił straż pożarną, projektuje nowe osiedla, a nie zaprojektował drogi???Geniusz!!! Byle jak już jest. A z tego co wiem, Nowy Elbląg jest bezpartyjny, pis i konfederacja to może twoje klimaty
Pytanie dlaczego w tym rejonie osiedli przybywa w tak katastrofalnie nieskomunikowanym terenie?płacz i lament teraz? I ta droga wybudowana do nikąd