UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie dlaczego w tym rejonie osiedli przybywa w tak katastrofalnie nieskomunikowanym terenie?płacz i lament teraz? I ta droga wybudowana do nikąd

Malkontent 123

Anuluj