UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytanie dlaczego w tym rejonie osiedli przybywa w tak katastrofalnie nieskomunikowanym terenie?płacz i lament teraz? I ta droga wybudowana do nikąd
Malkontent 123
Pytanie dlaczego w tym rejonie osiedli przybywa w tak katastrofalnie nieskomunikowanym terenie?płacz i lament teraz? I ta droga wybudowana do nikąd
Malkontent 123