UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram tego co to napisał : Róbcie róbcie szybko budujcie, im więcej konsultacji tym gorzej, wariant przedstawiony w poprzednim artykule jest najlepszy, nie patrzcie na malkontentów i przygłupów, budować i to jak najszybciej!!!dodam jeszcze jak trzeba wywłaszczać a tych co blokują budowy przesiedlać przymusowo
yaris!