UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drogę trzeba budować szybko, ale z głową i nie byle jak, byle tanio. Nie niszczcie nam Bażantarni. Te tereny były cenne przyrodniczo jeszcze zanim przyszła tu ta cała nowoczesność. Kto w takim miejscu postawił straż pożarną, projektuje nowe osiedla, a nie zaprojektował drogi???Geniusz!!! Byle jak już jest. A z tego co wiem, Nowy Elbląg jest bezpartyjny, pis i konfederacja to może twoje klimaty

Twoje klimaty