UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto personalnie jest Nowy Elbląg ? elbląska odmiana PiS / konfederacji ? Dla mnie wiedzą dobrze, że ich wersja nie przejdzie z przyczyn technicznych i finansowych. Robią to tylko po to by opóżnić / nie dokonczyć Obwodnicy.