UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto personalnie jest Nowy Elbląg ? elbląska odmiana PiS / konfederacji ? Dla mnie wiedzą dobrze, że ich wersja nie przejdzie z przyczyn technicznych i finansowych. Robią to tylko po to by opóżnić / nie dokonczyć Obwodnicy.


Anuluj