UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawa dla pana Prezydenta za gotowość do konsultacji, trzeba wybrać najbardziej optymalny wariant budowy. Najłatwiej tak na rympał wyciąć las, zniszczyć to co uchroniliśmy do tej pory przed zniszczeniem, degradacją, z czego jako elblążanie jesteśmy dumni i z czego tak chętnie korzystamy. Bażantarnia wymaga ochrony, wszyscy z niej korzystamy i wszyscy mamy prawo wypowiedzieć się w sprawie „obwodnicy”. Popieram Nowy Elbląg.

Nie niszczymy Bażantarni