UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na druga edycje konsultacji spolecznych w sprawie "obwodnicy" przyszło moze 30 osob z czego polowa to krzykacze. Potwierdzilo to jedynie mojej przypuszczenia, ze miasto zorganizowalo takie konsultacje tylko po to, zeby oficjalnie przepchnac swoj pomysl - pomysl poprzedniego prezydenta, ktory wywolal protesty mieszkancow Elbląga.10 krzykaczy, ktorzy nie maja zadnego argumentu poza tym, ze sa to warianty tansze sa wiekszoscia mieszkancow Elblaga. Krzykacze nie chcieli dac do glosu innym
MieszkaniecElblaga