Wybrany wątek opinii
Kto personalnie jest Nowy Elbląg ? elbląska odmiana PiS / konfederacji ?
Dla mnie wiedzą dobrze, że ich wersja nie przejdzie z przyczyn technicznych i finansowych. Robią to tylko po to by opóżnić / nie dokonczyć Obwodnicy.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Drogę trzeba budować szybko, ale z głową i nie byle jak, byle tanio. Nie niszczcie nam Bażantarni. Te tereny były cenne przyrodniczo jeszcze zanim przyszła tu ta cała nowoczesność. Kto w takim miejscu postawił straż pożarną, projektuje nowe osiedla, a nie zaprojektował drogi???Geniusz!!! Byle jak już jest. A z tego co wiem, Nowy Elbląg jest bezpartyjny, pis i konfederacja to może twoje klimaty
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
Nowy Elbląg to są lewicowe ekooszołomy - pytasz - oto odpowiedz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2