UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Był POrt - a teraz jest ulica Wschodnia i tak z roku na rok... - a zanim będzie to czy to - to w Elblągu będzie/zostanie może z osiem tys mieszkańców i już nie będzie potrzebne ani to ani to. Bo kto młodszy i mądrzejszy już jest daleko stąd.

Jak najdalej stąd.

Anuluj