Wybrany wątek opinii
Ludzie na konsultacjach w strażnicy wyjaśnili was, szkodzicie temu miastu. Nie kompromitujcie się dalej. Elbląg potrzebuje Wschodniej, a to co piszecie to mrzonki. Brawa dla Prezydenta za chęć budowy
Do moderacji
Odpowiedz
33
22
Elbląg nie potrzebuje ulicy wschodniej.
Do moderacji
Odpowiedz
13
21
Brawa dla pana Prezydenta za gotowość do konsultacji, trzeba wybrać najbardziej optymalny wariant budowy. Najłatwiej tak na rympał wyciąć las, zniszczyć to co uchroniliśmy do tej pory przed zniszczeniem, degradacją, z czego jako elblążanie jesteśmy dumni i z czego tak chętnie korzystamy. Bażantarnia wymaga ochrony, wszyscy z niej korzystamy i wszyscy mamy prawo wypowiedzieć się w sprawie „obwodnicy”. Popieram Nowy Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
@Nie niszczymy Bażantarni - Brawa dla prezydenta za gotowość do konsultacji? Te przecież już były, a Góra Chrobrego, mimo sprzeciwów zostanie oddzielona od reszty Bażantarni, powodując ingerencję w ten integralny teren. Bażantarnia to skarb tego miasta. Serio droga ważniejsza?
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
@Nie niszczymy Bażantarni - To mam propozycje - wybudujcie sobie Nowy Elbląg gdzieś gdzie nie będziecie szkodzić Staremu Elblągowi i róbcie tam sobie ziemianki i lepianki. Nikt niczego nie degraduje - taki krzyki były przy pierwszej części budowy a ja zrobiłem nagranie z drona pokazujące że trasa biegnie w miejscu gdzie były krzaczki Większość z nas chce korzystać z Bażantarni ale to jest Park Miejski więc to nie miasto ma się od niej odcinać ale ona ma się w miasto wplatać. Ja pomysły NE uważam za szkodnictwo ale popieraj sobie kogo chcesz. Tolerancja dla mniejszości ok tyle że bez kłamstw i manipulacji.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Nie zostanie ponieważ jedne z wariantów zastępuje drogę brukowa która jest tam "od zawsze" w asfalt a jest też pomysł małego tunelu którego praktycznie nie będzie widać. Mi się podoba pomysł z tunelem zgłoszony przez Pana Bocheńskiego byle nawiązywał do Kręgu na Gęsiej Górze którą tak na marginesie warto byłoby znów przedefiniować i restaurować ponownie
Do moderacji
Odpowiedz
0
4