UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popieram tego co to napisał : Róbcie róbcie szybko budujcie, im więcej konsultacji tym gorzej, wariant przedstawiony w poprzednim artykule jest najlepszy, nie patrzcie na malkontentów i przygłupów, budować i to jak najszybciej!!!dodam jeszcze jak trzeba wywłaszczać a tych co blokują budowy przesiedlać przymusowo

yaris!