A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Coś ci się pomyliło człowieku. Jak chcesz powiewu świeżego powietrza to teraz je tam znajdziesz. Jak zaleją asfaltem i puszczą ruch, to będzie już tylko smród i hałas.
Świetnie. Może teraz założą igielit i z Góry.. będziemy mogli korzystać przez cały rok. Klientela z połowy Polski zapewniona.
Niekoniecznie Góra Chrobrego musi być typowa tylko górką na zimę. Potencjał jest spory. Musi znajsc się inwestor z kasa i z dobrym pomysłem. Chociażby koncerty, które się tam odbyly pokazały że zainteresowanie Elblążan jest. Wyobraźcie sobie jakby na górze powstała wieża widokowa ale z kilkoma pokojami dla gości jaki mieliby fajny widok wstając rano - coś jak molo busola w Ustroniu morskim, można spać dosłownie na morzu. Albo zamiast tych zjeżdżalni co mają być na odkrytym basenie to przenieść je na górę Chrobrego, taka wielka zjeżdżalnia wodna z góry na dół. Hehe fantazja mnie poniosła ale byłoby to coś mega ekstra.
Czego by nie gadać i czego nie zrobić zimy nie będzie. W tym problem. Bez 8 tygodni ze śniegiem nikt tego nie ruszy.
Ktoś utopił 6 milionów i poszedł z torbami a oni chcą przetarg ? Tępi czy naiwni ?
Mam lepszy pomysł ! Wybudować na szczycie góry piwiarnie i palarnie pod parasolem i sklep z marychą niech pokutują po schodach.....
@Elblążanie dumni z PIS - Kiedy w końcu dotrze do ludzi że nie ma już SLD. Uczepiliscie się tej nazwy. PC i AWS też nie ma.
Widzisz, nie wiesz, a piszesz głupoty. Obwodnica będzie obok całego kompleksu, nie na terenach objętych dzierżawą.
Kolejka liniowa na tej części parku byłaby mega atrakcją, korzystałem z takiej w Parku Śląskim, super sprawa, ale to nie jest zadanie dla miasta tylko dla inwestora prywatnego to raz, dwa, zaraz zacznie się kwik, że słupy od kolejki niszczą krajobraz bażantarni. Na samym szczycie restauracja to zły pomysł, tam najlepiej pasowałaby wieża widokowa, albo na Gęsiej Górze. Prywatny inwestor bo wydzierżawieniu terenu powinien ją wybudować, to mega trafna inwestycja, która bardzo szybko mu się zwróci.
A czym to może się pochwalić pan dyrektor od turystyki i promocji oprócz tego co za niego zrobili inni - co pracownicy tego departamentu napisali w sprawozdaniu a on to odczytał - w sprawie wykorzystywania Góry Chrobrego? I dobrze że RM nie zgodziła się na wykup infrastruktury, bo jak widać "zaangażowanie i kompetencja" pana dyrektora zapewne doprowadziła by do zezłomowania tejże infrastruktury, nieprawdaż? Czy to nie MOSiR wraz z panem od promocji i turystyki powinien opracować koncepcję dot. wykorzystania Góry Chrobrego dla celów rekreacyjnych i turystycznych, a nie czekać że ktoś to za nich zrobi? Chyba ci panowie otrzymują pieniądze za wykonywanie obowiązków pracowniczych i to chyba mieszkańcy Elbląga są ich pracodawcą?