UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niekoniecznie Góra Chrobrego musi być typowa tylko górką na zimę. Potencjał jest spory. Musi znajsc się inwestor z kasa i z dobrym pomysłem. Chociażby koncerty, które się tam odbyly pokazały że zainteresowanie Elblążan jest. Wyobraźcie sobie jakby na górze powstała wieża widokowa ale z kilkoma pokojami dla gości jaki mieliby fajny widok wstając rano - coś jak molo busola w Ustroniu morskim, można spać dosłownie na morzu. Albo zamiast tych zjeżdżalni co mają być na odkrytym basenie to przenieść je na górę Chrobrego, taka wielka zjeżdżalnia wodna z góry na dół. Hehe fantazja mnie poniosła ale byłoby to coś mega ekstra.