UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czym to może się pochwalić pan dyrektor od turystyki i promocji oprócz tego co za niego zrobili inni - co pracownicy tego departamentu napisali w sprawozdaniu a on to odczytał - w sprawie wykorzystywania Góry Chrobrego? I dobrze że RM nie zgodziła się na wykup infrastruktury, bo jak widać "zaangażowanie i kompetencja" pana dyrektora zapewne doprowadziła by do zezłomowania tejże infrastruktury, nieprawdaż? Czy to nie MOSiR wraz z panem od promocji i turystyki powinien opracować koncepcję dot. wykorzystania Góry Chrobrego dla celów rekreacyjnych i turystycznych, a nie czekać że ktoś to za nich zrobi? Chyba ci panowie otrzymują pieniądze za wykonywanie obowiązków pracowniczych i to chyba mieszkańcy Elbląga są ich pracodawcą?
oo