Wybrany wątek opinii
Kolejna błędna decyzja prezydenta nie czującego klimatu Elbląga i potrzeb jego mieszkańców.
Polecam panu Wróblewskiemu wyjazd do Trójmiasta, nie do olsztyna i kontakt z tamtymi prezydentami i samorządowcami w celu ogarnięcia tematów współpracy publiczno - prywatnej.
Na szczycie Gorzy Chrobrego należy wybudować Zajazd / tam przecież przed wojną i wiele lat po była stała zabudowa i mieszkali ludzie/, a między Chrobrego i Gęsią Górą / Pomnikiem / uruchomić kolejkę linową, jak w Parku w Chorzowie.
Czasami trzeba w 110 tyś. mieście mierzyć wysoko i dążyć do Trójmiasta, a nie warmińskiej prowincji.
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
O czym ty piszesz „zajazd” „kolej linowa” kto ma to zrobić miasto? Stan do przetargu i zrób.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Tych ludzi musimy się pozbyć z urzędu. Nie czują miasta przez co tracą Elblążanie. Obwodnica przez Bażantarnie? Kto to wymyślił? Typowy przykład działalności na szkodę miasta. Bażantarnia unikatowy park leśny barbarzyńsko betonowany przez ekipę PO PSL SLD. Pewnie POrtel wyśle mój komentarz na policję. Tu są takie Białoruskie standardy dziennikarskie. Donosi się na czytelników krytykujących lokalną władze.
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
Kolejka liniowa na tej części parku byłaby mega atrakcją, korzystałem z takiej w Parku Śląskim, super sprawa, ale to nie jest zadanie dla miasta tylko dla inwestora prywatnego to raz, dwa, zaraz zacznie się kwik, że słupy od kolejki niszczą krajobraz bażantarni. Na samym szczycie restauracja to zły pomysł, tam najlepiej pasowałaby wieża widokowa, albo na Gęsiej Górze. Prywatny inwestor bo wydzierżawieniu terenu powinien ją wybudować, to mega trafna inwestycja, która bardzo szybko mu się zwróci.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1