UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejka liniowa na tej części parku byłaby mega atrakcją, korzystałem z takiej w Parku Śląskim, super sprawa, ale to nie jest zadanie dla miasta tylko dla inwestora prywatnego to raz, dwa, zaraz zacznie się kwik, że słupy od kolejki niszczą krajobraz bażantarni. Na samym szczycie restauracja to zły pomysł, tam najlepiej pasowałaby wieża widokowa, albo na Gęsiej Górze. Prywatny inwestor bo wydzierżawieniu terenu powinien ją wybudować, to mega trafna inwestycja, która bardzo szybko mu się zwróci.

Ploterek