UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblążanie dumni z PIS - Kiedy w końcu dotrze do ludzi że nie ma już SLD. Uczepiliscie się tej nazwy. PC i AWS też nie ma.
Blaszka
@Elblążanie dumni z PIS - Kiedy w końcu dotrze do ludzi że nie ma już SLD. Uczepiliscie się tej nazwy. PC i AWS też nie ma.
Blaszka