Wybrany wątek opinii

Przecież tam zaraz będzie przechodzić obwodnica :D
(2023.10.19)
Z tą obwodnicą to bym nie szalał Pieniędzy nie ma i nie będzie... Jak to mówił klasyk. Jest szansa że z KPO Pan Witold coś otrzyma na realizację drugiego tak potrzebnego etapu tej inwestycji. Elblążanie czekają na realizację tej ulicy jak na powiew świeżego powietrza.
(2023.10.19)
Coś ci się pomyliło człowieku. Jak chcesz powiewu świeżego powietrza to teraz je tam znajdziesz. Jak zaleją asfaltem i puszczą ruch, to będzie już tylko smród i hałas.
Ogr (2023.10.19)
Widzisz, nie wiesz, a piszesz głupoty. Obwodnica będzie obok całego kompleksu, nie na terenach objętych dzierżawą.
(2023.10.20)
Jak powstala Wschodnia, to zrobił się dobry drugi dojazd do Góry Chrobrego, łatwo też można stamtąd zrobić wjazd na szczyt do ew. knajpy i wieży widokowej, nie psując krajobrazu od strony Elbląga. Wartość terenu wzrosła.
(2023.10.20)
Powrót do komentarzy