Wybrany wątek opinii
Przecież tam zaraz będzie przechodzić obwodnica :D
Do moderacji
Odpowiedz
19
7
Z tą obwodnicą to bym nie szalał Pieniędzy nie ma i nie będzie... Jak to mówił klasyk. Jest szansa że z KPO Pan Witold coś otrzyma na realizację drugiego tak potrzebnego etapu tej inwestycji. Elblążanie czekają na realizację tej ulicy jak na powiew świeżego powietrza.
Do moderacji
Odpowiedz
34
8
Coś ci się pomyliło człowieku. Jak chcesz powiewu świeżego powietrza to teraz je tam znajdziesz. Jak zaleją asfaltem i puszczą ruch, to będzie już tylko smród i hałas.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Widzisz, nie wiesz, a piszesz głupoty. Obwodnica będzie obok całego kompleksu, nie na terenach objętych dzierżawą.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Jak powstala Wschodnia, to zrobił się dobry drugi dojazd do Góry Chrobrego, łatwo też można stamtąd zrobić wjazd na szczyt do ew. knajpy i wieży widokowej, nie psując krajobrazu od strony Elbląga. Wartość terenu wzrosła.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0