A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak będzie rentowna Góra Chrobrego jak budowa parkingu na ul. Tamka. Żenujące są pomysły urzędników UM w Elblągu
W dzierżawę ?? Za 1 zł nie wiadomo czy by ktoś się znalazł. Zamiast "Willa plus" w karczowiskach trzeba było dofinansować Górę Chrobrego. !! Pan Śliwka i jego świta woli kolesi obdarowywać.
Szczerze mówiąc, wolałbym... żeby nie było chętnych na dzierżawę. Lepiej żeby ta góra należała do wszystkich. Zniszczona droga po poprzedniej inwestycji będzie jeszcze długo straszyć. Kolejny inwestor i będzie kolejna dewastacja. Oby nie skończyło się dzierżawą pod wycinkę drzew i wysypisko. Ten teren jest zbyt piękny żeby go głupio stracić.
Jak powstala Wschodnia, to zrobił się dobry drugi dojazd do Góry Chrobrego, łatwo też można stamtąd zrobić wjazd na szczyt do ew. knajpy i wieży widokowej, nie psując krajobrazu od strony Elbląga. Wartość terenu wzrosła.
Jak droga została zniszczona przy budowie wyciągów?
Postawić tam pomnik Chrystusa, większy od tego w Świebodzinie. Będzie on czuwał nad mieszkańcami i będą go odwiedzać turyści z całego świata
Jak zawsze w Elblągu nic się nie opłaca ktoś coś próbuje już reakcja negatywna sama krytyka ludzie wam dać kiełbasę smalec i serial brazylijski i wam nic więcej nie trzeba szok i wstyd.