UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czego by nie gadać i czego nie zrobić zimy nie będzie. W tym problem. Bez 8 tygodni ze śniegiem nikt tego nie ruszy.
Czego by nie gadać i czego nie zrobić zimy nie będzie. W tym problem. Bez 8 tygodni ze śniegiem nikt tego nie ruszy.