UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niekoniecznie Góra Chrobrego musi być typowa tylko górką na zimę. Potencjał jest spory. Musi znajsc się inwestor z kasa i z dobrym pomysłem. Chociażby koncerty, które się tam odbyly pokazały że zainteresowanie Elblążan jest. Wyobraźcie sobie jakby na górze powstała wieża widokowa ale z kilkoma pokojami dla gości jaki mieliby fajny widok wstając rano - coś jak molo busola w Ustroniu morskim, można spać dosłownie na morzu. Albo zamiast tych zjeżdżalni co mają być na odkrytym basenie to przenieść je na górę Chrobrego, taka wielka zjeżdżalnia wodna z góry na dół. Hehe fantazja mnie poniosła ale byłoby to coś mega ekstra.