UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam lepszy pomysł ! Wybudować na szczycie góry piwiarnie i palarnie pod parasolem i sklep z marychą niech pokutują po schodach.....
Mam lepszy pomysł ! Wybudować na szczycie góry piwiarnie i palarnie pod parasolem i sklep z marychą niech pokutują po schodach.....