Wybrany wątek opinii
Przecież ekipa PO PSL SLD ma w planach odcięcie góry Chrobrego ruchliwą obwodnicą od reszty Bażantarni. Smutkiem tego wymienione w artykule imprezy sportowe nigdy już się tam nie odbędą bo przecież nikt nie puści trasy zawodów przez ruchliwą obwodnicę. To działanie na szkodę miasta. W nadchodzących wyborach musimy ich przegonić.
Do moderacji
Odpowiedz
25
25
@Elblążanie dumni z PIS - Zaśpiewaj sobie pisowcu:Ale to już było...
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
@Elblążanie dumni z PIS - Wet-zostałeś sam. jak mi przykro/haha/
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Elblążanie dumni z PIS - Kiedy w końcu dotrze do ludzi że nie ma już SLD. Uczepiliscie się tej nazwy. PC i AWS też nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1