Wybrany wątek opinii

Przecież ekipa PO PSL SLD ma w planach odcięcie góry Chrobrego ruchliwą obwodnicą od reszty Bażantarni. Smutkiem tego wymienione w artykule imprezy sportowe nigdy już się tam nie odbędą bo przecież nikt nie puści trasy zawodów przez ruchliwą obwodnicę. To działanie na szkodę miasta. W nadchodzących wyborach musimy ich przegonić.
Elblążanie dumni z PIS (2023.10.19)
@Elblążanie dumni z PIS - Zaśpiewaj sobie pisowcu:Ale to już było...
(2023.10.19)
@Elblążanie dumni z PIS - Wet-zostałeś sam. jak mi przykro/haha/
Twoja ciotka hermenegilda z Be (2023.10.19)
@Elblążanie dumni z PIS - Kiedy w końcu dotrze do ludzi że nie ma już SLD. Uczepiliscie się tej nazwy. PC i AWS też nie ma.
Blaszka (2023.10.20)
Powrót do komentarzy