A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@KibiczProstej - Niech biorą i za darmo,
Alpinistka z basenem wymiata Basen ze zjezdzalniami
Niech Wójcik wydzierżawi, to przynajmniej od razu znajdzie się kasa na obwodnicę obok.
Wybudować schron bojowy bo tego brakuje najbardziej !
Kolejna błędna decyzja prezydenta nie czującego klimatu Elbląga i potrzeb jego mieszkańców.
Polecam panu Wróblewskiemu wyjazd do Trójmiasta, nie do olsztyna i kontakt z tamtymi prezydentami i samorządowcami w celu ogarnięcia tematów współpracy publiczno - prywatnej.
Na szczycie Gorzy Chrobrego należy wybudować Zajazd / tam przecież przed wojną i wiele lat po była stała zabudowa i mieszkali ludzie/, a między Chrobrego i Gęsią Górą / Pomnikiem / uruchomić kolejkę linową, jak w Parku w Chorzowie.
Czasami trzeba w 110 tyś. mieście mierzyć wysoko i dążyć do Trójmiasta, a nie warmińskiej prowincji.
skoro Wróblewski się za to wziął to oznacza kolejną wielką klapę, kolejny zmarnowany grosz, za co się ten człowiek nie weźmie to klapa, czego nie dotknie to dziadostwo i straty dla mieszkańców, teraz też tak będzie
O czym ty piszesz „zajazd” „kolej linowa” kto ma to zrobić miasto? Stan do przetargu i zrób.
Aż 17 partii i 42 bezpartyjnych posłów w nowym sejmie, kolejny rozbiór polski ! Czas wprowadzić zakaz zmiany partii w czasie kadencji, komu nie odpowiada niech odda mandat i pracy !
@Elblążanie dumni z PIS - Zaśpiewaj sobie pisowcu:Ale to już było...
@Elblążanie dumni z PIS - Wet-zostałeś sam. jak mi przykro/haha/
Tych ludzi musimy się pozbyć z urzędu. Nie czują miasta przez co tracą Elblążanie. Obwodnica przez Bażantarnie? Kto to wymyślił? Typowy przykład działalności na szkodę miasta. Bażantarnia unikatowy park leśny barbarzyńsko betonowany przez ekipę PO PSL SLD. Pewnie POrtel wyśle mój komentarz na policję. Tu są takie Białoruskie standardy dziennikarskie. Donosi się na czytelników krytykujących lokalną władze.