51
28.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pro pisowskie nieroby całe dnie siedzą na tapczanach, piwsko żłopią i wypisują swoje wypociny.
(2023.07.28)
JestemBeznadziejnymCymbałem
(2023.07.28)
Jak dobrze że blisko mamy fajne miejscowosci gdzie organizują muzę do tańca i do rożnańca a tu na siłę próbują stworzyć melomanów do kotleta i do pajdy chleba ze smalcem i ogórasem ! Nie ma jak to wakacyjna trasa 2 przynajniej wesolo, letnio i bez spiny
(2023.07.28)
Kto nie ma pokus - powiedział naczelnik piekieł z siedzibą w Toruniu. Posiadając pokusy z całą pewnością nie jest się osobowością Uświęconą, byłaby to potwarz dla świętości Stwórcy.
(2023.07.28)

info

10  
  4
Sama nazwa tego święta podpowiada co i kto mógłby zagrać na tej imprezie. Mało jest w Polsce zespołów i wykonawców folk, etno, łączących laptopy z tradycją, muzyka ludową, jazzem ? A to jest typowy zestaw z łapanki, taki dla wszystkich czyli dla nikogo i tego się spodziewałem.
(2023.07.28)
Narzekacie, jak nie daj Boże pis wygra wybory lub prezydentem Elbląga zostanie ktoś z pisu to na dni Elbląga czy Święto Chleba będą zapraszane chóry kościelne oraz zespoły disco polo... Wystarczy zobaczyć kto śpiewa na imprezach w TVPis.
kek (2023.07.28)
W Piszu nie ma dworca kolejowego. W każdym razie na początku tego miesiąca go nie było. Peron, daszek i wyjście na ulicę.
(2023.07.28)
"Firma, która wygra postępowanie, będzie mógł rozpocząć" Firma będzie mógł, polska jenzyk tródny
(2023.07.28)

info

3  
  2
Jeden wielki magiel. Bo jedna firma organizuje Święto. Druga chyba teraz za scenę ma odpowiadać. Każdemu trzeba zapłacić jakby miasto sceny nie potrafiło zbudować.
(2023.07.28)
Już osiem lat PiS rządzi. Halo ziemia. Przestań chlać.
(2023.07.28)