Wybrany wątek opinii
Jak dobrze że blisko mamy fajne miejscowosci gdzie organizują muzę do tańca i do rożnańca a tu na siłę próbują stworzyć melomanów do kotleta i do pajdy chleba ze smalcem i ogórasem ! Nie ma jak to wakacyjna trasa 2 przynajniej wesolo, letnio i bez spiny
Do moderacji
Odpowiedz
12
6
przecież w tym roku nie ma wakacyjnej trasy dwójki, tylko polskie biesiady
Do moderacji
Odpowiedz
1
3