UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak dobrze że blisko mamy fajne miejscowosci gdzie organizują muzę do tańca i do rożnańca a tu na siłę próbują stworzyć melomanów do kotleta i do pajdy chleba ze smalcem i ogórasem ! Nie ma jak to wakacyjna trasa 2 przynajniej wesolo, letnio i bez spiny