Wybrany wątek opinii
Narzekacie, jak nie daj Boże pis wygra wybory lub prezydentem Elbląga zostanie ktoś z pisu to na dni Elbląga czy Święto Chleba będą zapraszane chóry kościelne oraz zespoły disco polo... Wystarczy zobaczyć kto śpiewa na imprezach w TVPis.
Do moderacji
Odpowiedz
12
12
@kek - oby tak było niech zmieni sie wszystko i wszyscy !!! może być nawet z pis
Do moderacji
Odpowiedz
4
1