Wybrany wątek opinii

Narzekacie, jak nie daj Boże pis wygra wybory lub prezydentem Elbląga zostanie ktoś z pisu to na dni Elbląga czy Święto Chleba będą zapraszane chóry kościelne oraz zespoły disco polo... Wystarczy zobaczyć kto śpiewa na imprezach w TVPis.
kek (2023.07.28)
@kek - oby tak było niech zmieni sie wszystko i wszyscy !!! może być nawet z pis
(2023.07.28)
Powrót do komentarzy