Wybrany wątek opinii

Ludzie, czy wy macie jakąś obsesję na punkcie po? To nie tvp. Przecież artykuł jest o muzyce i święcie chleba.
(2023.07.28)
Pro pisowskie nieroby całe dnie siedzą na tapczanach, piwsko żłopią i wypisują swoje wypociny.
(2023.07.28)
tak, mają obsesję. pisorki cierpią na wszystkie fobie tego świata.
(2023.07.28)
Powrót do komentarzy