Wybrany wątek opinii
Ludzie, czy wy macie jakąś obsesję na punkcie po? To nie tvp. Przecież artykuł jest o muzyce i święcie chleba.
Do moderacji
Odpowiedz
44
11
Pro pisowskie nieroby całe dnie siedzą na tapczanach, piwsko żłopią i wypisują swoje wypociny.
Do moderacji
Odpowiedz
18
18
tak, mają obsesję. pisorki cierpią na wszystkie fobie tego świata.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6