UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeden wielki magiel. Bo jedna firma organizuje Święto. Druga chyba teraz za scenę ma odpowiadać. Każdemu trzeba zapłacić jakby miasto sceny nie potrafiło zbudować.


Anuluj