A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na dniach Nowej Pasłęki lepsze zespoły będą. Elbląg to Sosnowiec Północy razem z tą czerwoną kliką!
Ludzie, czy wy macie jakąś obsesję na punkcie po? To nie tvp. Przecież artykuł jest o muzyce i święcie chleba.
Kto ma taki wysublimowany gust muzyczny-:)) komu to zawdzięczamy?
Tragedia !
byłeś i widziałeś pisiorski trollu
@Gość 45 - Na Dniach w Nowej Pasłęce same zespoły disco polo. Współczuję gustu.
Wasz wielki wodzu a co przygotowałeś w porcie ? Może jakieś zwiedzanie portu? Wszak on działa prężnie Bu cha cha.
teraz widać jak niebezpieczne jest to co mówi pis, tacy durnie usłyszą, powtarzają jakieś brednie, empatii zero, ego wielkie i potem z tego mogą być same nieszczęścia i tragedie
Kto na was wtedy będzie zarabiał?
Jeśli Wróblewski i jego ekipa będzie rządzić w Elblągu następną kadencję, to główną atrakcją Święta Chleba w 2024 będzie zespół wokalny Zielone Lipki z Koła Gospodyń Wiejskich w Tamiszycach, grupa taneczno - wokalna Krasnale z przedszkola nr 3 oraz Marian Kostuchowski, akordeonista spod dworca kolejowego w Piszu.