51
28.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na dniach Nowej Pasłęki lepsze zespoły będą. Elbląg to Sosnowiec Północy razem z tą czerwoną kliką!
Gość 45 (2023.07.28)
Ludzie, czy wy macie jakąś obsesję na punkcie po? To nie tvp. Przecież artykuł jest o muzyce i święcie chleba.
(2023.07.28)
Kto ma taki wysublimowany gust muzyczny-:)) komu to zawdzięczamy?
(2023.07.28)

info

11  
  5
Tragedia !
(2023.07.28)

info

8  
  8
byłeś i widziałeś pisiorski trollu
(2023.07.28)
@Gość 45 - Na Dniach w Nowej Pasłęce same zespoły disco polo. Współczuję gustu.
Anna L. (2023.07.28)
Wasz wielki wodzu a co przygotowałeś w porcie ? Może jakieś zwiedzanie portu? Wszak on działa prężnie Bu cha cha.
Ciekawski (2023.07.28)

info

14  
  10
teraz widać jak niebezpieczne jest to co mówi pis, tacy durnie usłyszą, powtarzają jakieś brednie, empatii zero, ego wielkie i potem z tego mogą być same nieszczęścia i tragedie
(2023.07.28)

info

14  
  8
Kto na was wtedy będzie zarabiał?
(2023.07.28)
Jeśli Wróblewski i jego ekipa będzie rządzić w Elblągu następną kadencję, to główną atrakcją Święta Chleba w 2024 będzie zespół wokalny Zielone Lipki z Koła Gospodyń Wiejskich w Tamiszycach, grupa taneczno - wokalna Krasnale z przedszkola nr 3 oraz Marian Kostuchowski, akordeonista spod dworca kolejowego w Piszu.
(2023.07.28)