A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Precz z takim slangiem. Tylko PO darmozjady z PiS out.
Zapytaj swojego guru z Żoliborza dlaczego zaj... bał samorządom 40% dochodów. Potem zrób samobiczowanie i leżenie krzyżem. Potem jak nie zrozumiesz to powtórka i tak do skutku.
Nic, aczkolwiek Yarrak już coś znaczy
tak, mają obsesję. pisorki cierpią na wszystkie fobie tego świata.
Co w tym dziwnego? Firma która odpowiada za Święto Chleba nie musi posiadać sceny i całej scenotachniki.
Odpowiada za przygotowanie stoisk oraz całego jarmarku.
To tak jakbys się dziwił, że sprzedawca sprzedając wysyłkowo korzystał z kuriera a nie sam zawoził paczki.
Nie ma co szukać sensacji gdzie jej nie ma.
@kek - oby tak było niech zmieni sie wszystko i wszyscy !!! może być nawet z pis
ja pier.. co za żenada !
Dopóki wróblewski będzie przy władzy to w el ląga będzie dziadostwo takie jak do tej pory. Przejżyjcie na oczy jakiego macie wodza. Miejmy nadzieję że jego dni władzy są już policzone
nie precz z PO ale won z pis i pisiorami
Prawda ta post komuna zabiją Elbląg