51
28.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Precz z takim slangiem. Tylko PO darmozjady z PiS out.
(2023.07.28)
Zapytaj swojego guru z Żoliborza dlaczego zaj... bał samorządom 40% dochodów. Potem zrób samobiczowanie i leżenie krzyżem. Potem jak nie zrozumiesz to powtórka i tak do skutku.
(2023.07.28)
Nic, aczkolwiek Yarrak już coś znaczy
(2023.07.28)
tak, mają obsesję. pisorki cierpią na wszystkie fobie tego świata.
(2023.07.28)
Co w tym dziwnego? Firma która odpowiada za Święto Chleba nie musi posiadać sceny i całej scenotachniki. Odpowiada za przygotowanie stoisk oraz całego jarmarku. To tak jakbys się dziwił, że sprzedawca sprzedając wysyłkowo korzystał z kuriera a nie sam zawoził paczki. Nie ma co szukać sensacji gdzie jej nie ma.
el_kojoto (2023.07.28)
@kek - oby tak było niech zmieni sie wszystko i wszyscy !!! może być nawet z pis
(2023.07.28)
ja pier.. co za żenada !
(2023.07.28)

info

6  
  2
Dopóki wróblewski będzie przy władzy to w el ląga będzie dziadostwo takie jak do tej pory. Przejżyjcie na oczy jakiego macie wodza. Miejmy nadzieję że jego dni władzy są już policzone
(2023.07.28)

info

9  
  4
nie precz z PO ale won z pis i pisiorami
(2023.07.28)

info

6  
  7
Prawda ta post komuna zabiją Elbląg
(2023.07.28)