Wybrany wątek opinii

Jeden wielki magiel. Bo jedna firma organizuje Święto. Druga chyba teraz za scenę ma odpowiadać. Każdemu trzeba zapłacić jakby miasto sceny nie potrafiło zbudować.
(2023.07.28)
Co w tym dziwnego? Firma która odpowiada za Święto Chleba nie musi posiadać sceny i całej scenotachniki. Odpowiada za przygotowanie stoisk oraz całego jarmarku. To tak jakbys się dziwił, że sprzedawca sprzedając wysyłkowo korzystał z kuriera a nie sam zawoził paczki. Nie ma co szukać sensacji gdzie jej nie ma.
el_kojoto (2023.07.28)
Powrót do komentarzy