Wybrany wątek opinii
Jeden wielki magiel. Bo jedna firma organizuje Święto. Druga chyba teraz za scenę ma odpowiadać. Każdemu trzeba zapłacić jakby miasto sceny nie potrafiło zbudować.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Co w tym dziwnego? Firma która odpowiada za Święto Chleba nie musi posiadać sceny i całej scenotachniki.
Odpowiada za przygotowanie stoisk oraz całego jarmarku.
To tak jakbys się dziwił, że sprzedawca sprzedając wysyłkowo korzystał z kuriera a nie sam zawoził paczki.
Nie ma co szukać sensacji gdzie jej nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0