UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Narzekacie, jak nie daj Boże pis wygra wybory lub prezydentem Elbląga zostanie ktoś z pisu to na dni Elbląga czy Święto Chleba będą zapraszane chóry kościelne oraz zespoły disco polo... Wystarczy zobaczyć kto śpiewa na imprezach w TVPis.
kek