Oni zaśpiewają i zagrają na Elbląskim Święcie Chleba

51
28.07.2023
Oni zaśpiewają i zagrają na Elbląskim Święcie Chleba
Fisz Emade Tworzywo na poprzednim Elbląskim Święcie Chleba, fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl
Kto ma wystąpić na kolejnym Elbląskim Święcie Chleba? Dowiadujemy się tego z postępowania zamieszczonego na platformie zakupowej miasta. Coroczna elbląska impreza odbędzie się 25-27 sierpnia.

Afromental, Natalia Nykiel, Muchy, Big Bike Orchestra i Elbląska Orkiestra Kameralna – to ci wykonawcy mają wystąpić na XVII Elbląskim Święcie Chleba.

Postępowanie nie wymaga przetargu, dotyczy ono zapewnienia muzykom scenotechniki, nagłośnienia, oświetlenia etc. Firma, która wygra postępowanie, będzie mogła rozpocząć potrzebne działania 24 sierpnia.

oprac. TB

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Aby szybciej się pozbyć PO, bo sama tragedia w Elblągu !
(2023.07.28)
Warto wiedzieć co po turecku oznacza słowo " Jarek". @Słownik
(2023.07.28)
bayer full będzie na pikniku u rydzyka. możesz jechać i nie wracać.
(2023.07.28)
Może zaśpiewają przebój... " Kaczyński największym Jarkiem jest... : @ Pawarotii
(2023.07.28)

info

49  
  19
Precz PO
(2023.07.28)
Tragedia !!!!! PiS wróć !!!!!
(2023.07.28)
No przecież Niemcy nie będą inwestować w Elbląg. Było to do przewidzenia
(2023.07.28)

info

19  
  39
Elblag to już niedługo będzie wioska
(2023.07.28)

info

35  
  25
Już niedługo prY wyborach pozbędziemy się PO z Polski. Niech jadą do siebie!
(2023.07.28)
PO tylko w Niemczech imprezy dobre robi.
(2023.07.28)