UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak dobrze że blisko mamy fajne miejscowosci gdzie organizują muzę do tańca i do rożnańca a tu na siłę próbują stworzyć melomanów do kotleta i do pajdy chleba ze smalcem i ogórasem ! Nie ma jak to wakacyjna trasa 2 przynajniej wesolo, letnio i bez spiny


Anuluj