UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Narzekacie, jak nie daj Boże pis wygra wybory lub prezydentem Elbląga zostanie ktoś z pisu to na dni Elbląga czy Święto Chleba będą zapraszane chóry kościelne oraz zespoły disco polo... Wystarczy zobaczyć kto śpiewa na imprezach w TVPis.

kek