60
12.06.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No właśnie, ten kto zasiada na stołku ma świadomość tego jak tam się znalazł. Proszę pamiętać, że dyrektorów w takich instytucjach powołuje się w drodze konkursu, a ideą każdego konkursu jest to, że ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa. Nic nie jest nikomu dane na zawsze i o to mamy tutaj tego przykład.
Siena (2023.06.12)
STANOWISKA DYREKTORSKIE we wszystkich instytucjach administracyjnych, kulturalnych, szkolnych itd. powinny być TYLKO DWIE KADENCJE i basta!!!
EL-4 (2023.06.12)
konkurs był ogłoszony w lutym nawet na stronie teatru była informacja. teatr. elblag. pl/ogloszenie-o-konkursie/
(2023.06.12)
i startowało 4 kandydatów. W Olsztynie startowało 15.A w całej Polsce było ogłoszonych koło 20-30 konkursów. Jak się nie jest na bieżąco to co się dziwić, że się nie wiedziało.
(2023.06.12)
@EL-4 - Przede wszystkim posłów w Sejmie RP! Bowiem burmistrzów, starostów, wójtów i prezydentów już to dotyczy. - Ale zwłaszcza posłów! - Dwie kadencje (wyborcze) i pauza!
erg. (2023.06.12)
Och zaraz końuszy, może chłop lubi konie, może je lubi ujeżdżać? Ujeżdżanie martwego konia zawsze wiąże sie z zakupem nowego bata, albo zmianą konia, kopanie się z nim jest nie etyczne jako, że leżocego nie można juž dobić skoro jest martwy.
(2023.06.12)
Ten stary to się prowadzał z lewakami, PSlowcami, POwcami więc ze szkodliwą dla miasta ekipą. Dobrze że odchodzi. Czas na dobrą zmianę!
harleyempolesie (2023.06.12)
Mogli jeszcze dopisać że jestem międzynarodowym sędzią jeździeckim nurkiem ratownikiem sternikiem morskim ale to są wszystko moje pasje Z zawodu jestem aktorem lektorem reżyserem i zrobiłem wiele rzeczy w moim fachu Pozdrawiam serdecznie i proszę o trzymanie kciuków
(2023.06.12)
Nareszcie zmiana w elbląskim teatrze!
(2023.06.12)

info

30  
  5
To znaczy likwidacji Elbląga przez bagna ciąg dalszy.
GD. (2023.06.12)

info

5  
  20