UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No właśnie, ten kto zasiada na stołku ma świadomość tego jak tam się znalazł. Proszę pamiętać, że dyrektorów w takich instytucjach powołuje się w drodze konkursu, a ideą każdego konkursu jest to, że ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa. Nic nie jest nikomu dane na zawsze i o to mamy tutaj tego przykład.

Siena