UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Och zaraz końuszy, może chłop lubi konie, może je lubi ujeżdżać? Ujeżdżanie martwego konia zawsze wiąże sie z zakupem nowego bata, albo zmianą konia, kopanie się z nim jest nie etyczne jako, że leżocego nie można juž dobić skoro jest martwy.